Jak pracujeme

Přípravě nabídek pro naše klienty věnujeme maximální péči a pozornost. Při práci dodržujeme následující logický proces:

Úvodní schůzka -> Poptávka -> Nabídka -> Korekce nabídek -> Podpis smlouvy -> Monitoring

Úvodní schůzka sběr informací a identifikace potřeb klienta

Nikdy nepracujeme na dálku a je pro nás prioritou poznat klienta osobně, proto jako první krok vždy preferujeme osobní schůzku, na níž si vyjasníme vaše potřeby a priority. Pokud priority vyjasněné nemáte, společně je objevíme. Výsledkem je mnohem lepší zadání poptávky po finančním produktu.

Příklad špatného zadání bez ujasněných priorit:
Kupuji si dům za 3 000 000 Kč, mám 300 000 Kč a chci si půjčit.

Příklad upřesněného zadání:
Kupuji si dům za 3 000 000 Kč, mám 300 000 Kč. Myslím si, že na dům bych mohl ušetřit za 10 let, ale chci co nejnižší splátku, abych si mohl vytvářet také nějaké rezervy. S manželkou přemýšlíme o dítěti. Nejpozději za dva roky by manželka chtěla na mateřskou. Mám stabilní práci s hrubým příjmem XY Kč, ovšem mám možnost rychlého kariérního i platového růstu. Jsem odborníkem v elektrotechnickém odvětví a pracovníků s mou specializací je na trhu nedostatek. Věřím, že pokud zůstanu zdravý, o práci nebudu mít nouzi.

Poptávka

Vždy oslovujeme maximální počet finančních institucí, o nichž jsme přesvědčeni, že mohou vyhovět individuálním požadavkům našeho klienta. Výčet těchto společností v našem portfoliu naleznete v sekci partnerské společnosti.

Nabídka

Klientům se vždy snažíme předkládat nejvýhodnější nabídku a zároveň nejlepší možnou alternativu. O výsledku nikdy nerozhodujeme za klienta. Vždy dbáme na jeho názor a potřeby. Každá naše nabídka je originální a šitá na míru klientovi.

Korekce nabídek

Všechny nabídky pečlivě procházíme s klientem a případně vyžadujeme korektury od vybraných nejlepších společností. Máme podrobné znalosti o bonusech a zvýhodněních a víme, jak je u dané společnosti uplatnit.

Podpis smlouvy

Podpisem smlouvy naše práce začíná. Je pro nás prioritou celoživotní vztah s klientem.

Pravidelný monitoring

Za klienty sledujeme platnosti jejich smluv. Dopředu je upozorňujeme na možnosti např. přefinancování hypotéky. Předcházíme nenadálým situacím. S námi už nikdy nepropásnete termín obnovení pojistné smlouvy nebo fixace hypotéky.