Tým

Hynek

Hynek Kočí

Hynek se pohybuje ve světě financí od roku 1994, kdy se stal spoluzakladatelem úspěšné společnosti zabývající se dovozem a velkoobchodní i maloobchodní distribucí hraček. V minulosti působil také na pozici regionálního ředitele ve společnosti Fincentrum. Má zkušenosti s komplexní péčí jak o rodinné, tak i firemní finance. Hynek je držitelem certifikátu na finanční poradenství a investice od České národní banky. Jeho osobním krédem je: „Každý den děláme a děláme to nejlepší, co můžeme.“

Alena
Alena Kočí

Alena disponuje více než 20 lety zkušeností ve financích a vedení obchodního týmu. Jako manažerka Expertfinance (obchodní skupiny INSIA, a. s.) působí od roku 2011. Dříve pracovala jako oblastní manažerka společnosti Fincentrum. Specializuje se na osobní i firemní poradenství napříč celým finančním trhem. Jednoduše se snaží klietovi poradit, jak se lépe vyznat v moři smluv, ať už pojistných nebo hypotéčních smluv, které v procesu života nabral a ze setrvačnosti je platí. Věří v osobní vazby a řídí se celoživotním krédem : „Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody”.

Certifikáty
osvedceni_pimparova certifikat_efpa_alena_koci_nahled certifikat_hu_alena_koci_nahled

Obchodní tým
Spolupracujeme s širokým externím obchodním týmem z celé České republiky. Jeho členem se můžete státy i vy. Více informací naleznete v sekci spolupráce.